Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Öronkuddar med konstläderöverdrag för Jabra GN2100 och Jabra GN9120. Förpackningen innehåller ett par öronkuddar.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Öronkudde |
| Material | Skum |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | Jabra GN2100 Jabra GN9120 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Diameter | 4,5 cm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 50 mm |
| Låddjup | 50 mm |
| Förpackningens höjd | 100 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |