Offer details
Related Products
Description
Öronkuddar med skumplastöverdrag för Jabra GN2000. Förpackningen innehåller 10 öronkuddar.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Öronkudde |
| Material | Skum |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | Jabra GN 2000, Jabra Biz 1900, Jabra Biz 1500 |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 50 mm |
| Låddjup | 50 mm |
| Förpackningens höjd | 100 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 10 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Antal per förpackning | 10 styck |