Offer details
Related Products
Description
Öronkuddar för Jabra BIZ 2300. En förpackning innehåller tio öronkuddar.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Öronkudde |
| Material | Skum |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | Jabra Biz 2300 |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 222 mm |
| Låddjup | 87,5 mm |
| Förpackningens höjd | 148 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 10 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 680 mm |
| Ytterförpackningens längd | 178 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 456 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 15 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Antal per förpackning | 10 styck |