Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Öronkuddar med konstläderöverdrag för Jabra GN2100 och Jabra GN9120. Förpackningen innehåller ett par öronkuddar.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Öronkudde |
| Material | Läder |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | GN1900 / GN2100 / GN9120 |
| Ursprungsland | Kina |
| Elektronisk svarsfunktion (EHS) | Nej |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 50 mm |
| Låddjup | 50 mm |
| Förpackningens höjd | 100 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 80 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Antal per förpackning | 1 styck |