HPE Ultrium Universal Cleaning Cartridge Rengöringskassett LTO 1,26 cm
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: C7978A
- EAN: 4948382339171 0808736038799 00 ...6038799 0022015025229 0883585155804 5055344664970 5052461591431 8087360387998 8102015025503 0102645781808 5054605056103 0122014025128 6092015025615 5056066730813 5054629061947 4058154044735 0163120599363 1012015025151 0797045622280 4052305067222 4049982048156 0777786870621more
HPE Ultrium Universal Cleaning Cartridge, Rengöringskassett, LTO, Orange, 1,26 cm, 113 mm, 110,2 mm
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
HPE Ultrium Universal Cleaning Cartridge. Produkttyp: Rengöringskassett, Mediatyp: LTO, Produktens färg: Orange. Bandstorlekt: 1,26 cm, Bredd: 113 mm, Djup: 110,2 mm. Antal per förpackning: 1 styck, Vikt inkl. förpackning: 230 g. Produktstorlek (BxDxH): 113 x 110,2 x 27,9 mm, Antal per låda: 1 styck, Bandbredd: 1,26 cm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Produkttyp | Rengöringskassett |
| Mediatyp | LTO |
| Produktens färg | Orange |
| Design | |
| Produktens färg | Orange |
| Vikt & dimension | |
| Bandstorlekt | 1,26 cm |
| Bredd | 113 mm |
| Djup | 110,2 mm |
| Höjd | 27,9 mm |
| Vikt | 230 g |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Produktstorlek (BxDxH) | 113 x 110,2 x 27,9 mm |
| Bandbredd | 1,26 cm |
| Vikt (imperial) | 0,231 kg (0.51 lbs) |
| Inspelningsteknik | LTO-1 Ultrium, LTO-2 Ultrium, LTO-3 Ultrium, LTO-4 Ultrium, LTO-5 Ultrium, LTO-6 Ultrium |
| Antal per låda | 1 styck |
| Medieformat | Re-Writable and Write-once media |
| Koercivitet | Not applicable |
| Filmmedium | Metal Particle |