HPE StoreEver 1U Generic Rack Mount Kit LTO
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: BC029A
- EAN: 0190017248080 4549821174102
HPE StoreEver 1U Generic Rack Mount Kit, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5:1, LTO, 1U, Svart, Metallisk, 256-bit AES
Offer details
Description
HPE StoreEver 1U Generic Rack Mount Kit. Gränssnitt: Serial Attached SCSI (SAS), Kompressionsförhållande: 2.5:1, Typ av datalagring: LTO. Kapacitet vid datakomprimering: 30 TB. Godkänd dataöverförings hastighet (native): 600 MB/s. Bredd: 43,2 mm, Djup: 428,8 mm, Höjd: 641,4 mm. Chassityp: 1U, Värdgränssnitt: 6 Gb/sec SAS or USB 3.0
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Kompressionsförhållande | 2.5:1 |
| Formfaktor | 1U |
| Gränssnitt | Serial Attached SCSI (SAS) |
| Kryptering/säkerhet | 256-bit AES |
| Produktens färg | Svart, Metallisk |
| Typ av datalagring | LTO |
| Lagringsmedia | |
| Kapacitet vid datakomprimering | 30 TB |
| Data transmission | |
| Godkänd dataöverförings hastighet (native) | 600 MB/s |
| Design | |
| Formfaktor | 1U |
| Produktens färg | Svart, Metallisk |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 43,2 mm |
| Djup | 428,8 mm |
| Höjd | 641,4 mm |
| Vikt | 8,6 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Svart, Metallisk |
| Övrigt | |
| Värdgränssnitt | 6 Gb/sec SAS or USB 3.0 |
| Chassityp | 1U |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 43,2 x 482,6 x 642,6 mm (1.7 x 19 x 25.3") |
| WORM kapacitet | Yes |
| Vikt (imperial) | 8,62 kg (19 lbs) |
| Inspelningsteknik | LTO Ultrium |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |