HPE MSA 7.68TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3-year Warranty SSD interna hårddiskar 7,68 TB 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S0F31A
- EAN: 4549821501656
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HPE MSA 7.68TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3-year Warranty SSD, 7,68 TB, 2.5", SAS
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
HPE MSA 7.68TB SAS RI SFF M2 SSD |
46317778 | Register free see stock | ||
|
MSA 7.68TB SAS 12G RI M2 SFF |
S0F31A | |||
|
HPE - SSD - Read Intensive - 7.68 TB - inbyggd - 2.5" SFF - SAS 12Gb/s |
8303242 | |||
Related Products
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
Description
HPE MSA 7.68TB SAS 12G Read Intensive SFF (2.5in) M2 3-year Warranty SSD. Hårddiskkapacitet: 7,68 TB, Hårddiskens storlek: 2.5", Gränssnitt: SAS
Specifications
| Lagring | |
|---|---|
| Hårddiskens storlek | 2.5" |
| Hårddiskkapacitet | 7,68 TB |
| Kompatibla produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Egenskaper | |
| Hårddiskens storlek | 2.5" |
| Hårddiskkapacitet | 7,68 TB |
| Gränssnitt | SAS |
| Kompatibla produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 220,5 mm |
| Höjd | 147,6 mm |
| Djup | 327,1 mm |
| Vikt | 1,11 kg |
| Vikt (imperial) | 1,11 kg (2.44 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 220,5 x 327,2 x 147,6 mm (8.68 x 12.9 x 5.81") |
| Övrigt | |
| Gränssnitt | SAS |
| Bredd (imperial) | 22,1 cm (8.68") |
| Höjd (imperial) | 14,8 cm (5.81") |
| Djup (imperial) | 32,7 cm (12.9") |
| Vikt (imperial) | 1,11 kg (2.44 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 220,5 x 327,2 x 147,6 mm (8.68 x 12.9 x 5.81") |
| Kompatibla produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |