HPE MSA 14.4TB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) M2 3-year Warranty FE 6-pack HDD Bundle interna hårddiskar 14,4 TB 10000 RPM 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S4M84A
- EAN: 5715328232051 0190017743226 45 ...7743226 4549821614356more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HPE MSA 14.4TB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) M2 3-year Warranty FE 6-pack HDD Bundle, 14,4 TB, 10000 RPM, 2.5", SAS
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Internal Hard Drive 14.4 Tb |
W129038714 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
Description
HPE MSA 14.4TB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) M2 3-year Warranty FE 6-pack HDD Bundle. Hårddiskkapacitet: 14,4 TB, Hårddiskens rotationshastighet: 10000 RPM, Hårddiskens storlek: 2.5", Gränssnitt: SAS
Specifications
| Lagring | |
|---|---|
| Komponent för | Server/arbetsstation |
| Hårddiskens storlek | 2.5" |
| Hårddiskkapacitet | 14,4 TB |
| Hårddiskens rotationshastighet | 10000 RPM |
| HDD gränssnitt överföringshastighet | 12 Gbit/s |
| Kompatibla produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Egenskaper | |
| Modell | HDD |
| Komponent för | Server/arbetsstation |
| Hårddiskens storlek | 2.5" |
| Hårddiskkapacitet | 14,4 TB |
| Hårddiskens rotationshastighet | 10000 RPM |
| Gränssnitt | SAS |
| HDD gränssnitt överföringshastighet | 12 Gbit/s |
| Kompatibla produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 296,4 mm |
| Höjd | 194,3 mm |
| Djup | 330,2 mm |
| Vikt | 2,58 kg |
| Vikt (imperial) | 2,58 kg (5.68 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 296,4 x 330,2 x 194,3 mm (11.7 x 13 x 7.65") |
| Övrigt | |
| Gränssnitt | SAS |
| Bredd (imperial) | 29,6 cm (11.7") |
| Höjd (imperial) | 19,4 cm (7.65") |
| Djup (imperial) | 33 cm (13") |
| Vikt (imperial) | 2,58 kg (5.68 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 296,4 x 330,2 x 194,3 mm (11.7 x 13 x 7.65") |
| Kompatibla produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |