Fellowes Lotus
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 0007901
- EAN: 5715063528617
Fellowes Lotus, Svart, 15,8 kg, Fristående, 2,2 kg, 13,6 kg, 10 - 442 mm
Offer details
Related Products
Description
Fellowes Lotus. Produktens färg: Svart, Maxvikt: 15,8 kg, Monteringssätt: Fristående. Höjdjusteringsintervall: 10 - 442 mm. Bredd: 831,9 mm, Djup: 616 mm, Höjd: 139,7 mm. Ursprungsland: Kina, Produkter per ytterförpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Monteringssätt | Fristående |
| Maxvikt | 15,8 kg |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 10 - 442 mm |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Tangentbordsfack | Ja |
| Maximal vikt per tangentbordslåda | 2,2 kg |
| Antal lägen | 22 |
| Ursprungsland | Kina |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Maximal viktkapacitet (per display) | 13,6 kg |
| Tekniska data | |
| Monteringssätt | Fristående |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 10 - 442 mm |
| Produktens färg | Svart |
| Maxvikt | 15,8 kg |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 10 - 442 mm |
| Antal lägen | 22 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 22,7 kg |
| Höjd | 139,7 mm |
| Djup | 616 mm |
| Bredd | 831,9 mm |
| Arbetsyta | 806 x 207 mm |
| Tangentbordslåda (B x D) | 832 x 309 mm |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 94038900 |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |