Fellowes Lotus LT
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 8215001
- EAN: 50043859753524 0043859753529
Fellowes Lotus LT, Svart, 17 kg, 2 kg, 15 kg, Metall, Kina
Offer details
Related Products
Description
Fellowes Lotus LT. Produktens färg: Svart, Maxvikt: 17 kg, Maximal vikt per tangentbordslåda: 2 kg. Bredd: 800,1 mm, Djup: 609,6 mm, Höjd: 111,1 mm. Förpackningens bredd: 910 mm, Låddjup: 720 mm, Höjd: 1750 mm. Produkter per ytterförpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Maxvikt | 17 kg |
| Höjdjustering | Ja |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Tangentbordsfack | Ja |
| Ram material | Metall |
| Maximal vikt per tangentbordslåda | 2 kg |
| Integrerad gasfjäder | Ja |
| Antal kabelklämmor | 4 |
| Ursprungsland | Kina |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Maximal viktkapacitet (per display) | 15 kg |
| Tekniska data | |
| Monteringssätt | Fristående |
| Höjdjustering | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Maxvikt | 17 kg |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 14,7 kg |
| Höjd | 111,1 mm |
| Djup | 609,6 mm |
| Bredd | 800,1 mm |
| Arbetsyta | 800,1 x 614,68 mm |
| Tangentbordslåda (B x D) | 795,02 x 299,72 mm |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 17 kg |
| Låddjup | 720 mm |
| Höjd | 1750 mm |
| Förpackningens bredd | 910 mm |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 94038900 |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |