Fellowes Lotus RT
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 8081701
- EAN: 0043859737031
Fellowes Lotus RT, Vit, 180°, 12 - 432 mm, 15,8 kg, 2,27 kg, 13,61 kg
Offer details
Related Products
Description
Fellowes Lotus RT. Produktens färg: Vit, Vridningsvinkel: 180°, Höjdjusteringsintervall: 12 - 432 mm. Bredd: 901,7 mm, Djup: 603,3 mm, Höjd: 222,3 mm. Typ av skruvnyckel: Sexkantsnyckel
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Maxvikt | 15,8 kg |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 12 - 432 mm |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Tangentbordsfack | Ja |
| Ram material | Stål |
| Maximal vikt per tangentbordslåda | 2,27 kg |
| Material, bordsskiva | Trä |
| Vridningsvinkel | 180° |
| Antal kabelklämmor | 5 |
| Ursprungsland | Kina |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Maximal viktkapacitet (per display) | 13,61 kg |
| Tekniska data | |
| Monteringssätt | Bord |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 12 - 432 mm |
| Produktens färg | Vit |
| Maxvikt | 15,8 kg |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 19,5 kg |
| Höjd | 222,3 mm |
| Djup | 603,3 mm |
| Bredd | 901,7 mm |
| Arbetsyta | 720 - 210 |
| Tangentbordslåda (B x D) | 738 x 267 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Typ av skruvnyckel | Sexkantsnyckel |
| Brickor inkluderade | Ja |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Antal inkluderade brickor | 1 |
| Antal skruvar | 12 |
| Förpackning | |
| Typ av skruvnyckel | Sexkantsnyckel |
| Brickor inkluderade | Ja |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 94038900 |