Fellowes Lotus DX
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 8081001
- EAN: 0043859716364 0043859730810
Fellowes Lotus DX, Svart, 15,8 kg, Fristående, 2,2 kg, 13,6 kg, 10 - 442 mm
Offer details
Related Products
Description
Fellowes Lotus DX. Produktens färg: Svart, Maxvikt: 15,8 kg, Monteringssätt: Fristående. Höjdjusteringsintervall: 10 - 442 mm. USB-laddning, ström: 2.1 A, Ström för trådlös laddning: 1 A. Bredd: 831,9 mm, Djup: 616 mm, Höjd: 139,7 mm. Förpackningens bredd: 235 mm, Låddjup: 895,4 mm, Höjd: 711,2 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Monteringssätt | Fristående |
| Maxvikt | 15,8 kg |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 10 - 442 mm |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Tangentbordsfack | Ja |
| Maximal vikt per tangentbordslåda | 2,2 kg |
| Ursprungsland | Kina |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Maximal viktkapacitet (per display) | 13,6 kg |
| Trådlös laddning | Ja |
| Tekniska data | |
| Monteringssätt | Fristående |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 10 - 442 mm |
| Produktens färg | Svart |
| Maxvikt | 15,8 kg |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 10 - 442 mm |
| Anslutningar | |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 4 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ-B-portar | 1 |
| Likströmsingång | Ja |
| Strömtillförsel | |
| USB-laddning, ström | 2.1 A |
| Ström för trådlös laddning | 1 A |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 23 kg |
| Höjd | 139,7 mm |
| Djup | 616 mm |
| Bredd | 831,9 mm |
| Arbetsyta | 806 x 207 mm |
| Tangentbordslåda (B x D) | 832 x 309 mm |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 26,8 kg |
| Låddjup | 895,4 mm |
| Höjd | 711,2 mm |
| Förpackningens bredd | 235 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Strömkabel ingår | Ja |
| Kabelband med kardborre | Ja |
| Kabel inkluderad | USB |
| Nätadapter ingår | Ja |
| Kabelhölje ingår | Ja |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 94038900 |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |