Fellowes Lotus RT
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 8081601
- EAN: 0043859735839
Fellowes Lotus RT, Svart, 66 cm (26"), 13,61 kg, Bord, 2,27 kg, 5,9 kg
Offer details
Related Products
Description
Fellowes Lotus RT. Produktens färg: Svart, Maximal skärmstorlek: 66 cm (26"), Maxvikt: 13,61 kg. Rotationsvinkel: 180°, Vridningsvinkel: 180°, Lutningsvinkel: 0 - 100°. Bredd: 901,7 mm, Djup: 603,3 mm, Höjd: 222,3 mm. Typ av skruvnyckel: Sexkantsnyckel, Blocknyckel. Ursprungsland: Kina, Produkter per ytterförpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Monteringssätt | Bord |
| Maxvikt | 13,61 kg |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 12 - 432 mm |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Tangentbordsfack | Ja |
| Ram material | Stål |
| Maximal vikt per tangentbordslåda | 2,27 kg |
| Maximal skärmstorlek | 66 cm (26") |
| Vridningsvinkel | 180° |
| Lutningsvinkel | 0 - 100° |
| Antal kabelklämmor | 1 |
| Ursprungsland | Kina |
| Skärmorientering | Ja |
| Rotationsvinkel | 180° |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Maximal viktkapacitet (per display) | 5,9 kg |
| Lutningsjustering | Ja |
| Tekniska data | |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 12 - 432 mm |
| Produktens färg | Svart |
| Maxvikt | 13,61 kg |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 12 - 432 mm |
| Vridningsvinkel | 180° |
| Lutningsvinkel | 0 - 100° |
| Skärmorientering | Ja |
| Rotationsvinkel | 180° |
| Lutningsjustering | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 19,5 kg |
| Höjd | 222,3 mm |
| Djup | 603,3 mm |
| Bredd | 901,7 mm |
| Arbetsyta | 720 x 210 mm |
| Tangentbordslåda (B x D) | 738 x 267 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Typ av skruvnyckel | Sexkantsnyckel, Blocknyckel |
| Brickor inkluderade | Ja |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Antal inkluderade brickor | 1 |
| Antal skruvar | 20 |
| Förpackning | |
| Typ av skruvnyckel | Sexkantsnyckel, Blocknyckel |
| Brickor inkluderade | Ja |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 94038900 |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |