Tripp Lite CS16USB rullskåp med borttagbara hjul Skåp för hantering av bärbar enhet Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: CS16USB
- EAN: 0037332185419 0373321854196
Tripp Lite CS16USB, Skåp för hantering av bärbar enhet, Svart, 3 m, Stål, Smartphone, Surfplatta, USB
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite CS16USB. Modell: Skåp för hantering av bärbar enhet, Produktens färg: Svart, Sladdlängd: 3 m. Bärbara enheter som stöds: Smartphone, Surfplatta, Apparatkontakter som stöds: USB. AC-inspänning: 100-250 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz, Ström: 2,4 A. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Bredd: 599,9 mm, Djup: 450,1 mm, Höjd: 370,1 mm
Specifications
| Tekniska detaljer | |
|---|---|
| Modell | Skåp för hantering av bärbar enhet |
| Bärbara enheter som stöds | Smartphone, Surfplatta |
| Apparatkontakter som stöds | USB |
| Antal stödda enheter | 16 |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Stål |
| Sladdlängd | 3 m |
| Låsning | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Design | |
| Modell | Skåp för hantering av bärbar enhet |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Stål |
| Sladdlängd | 3 m |
| Egenskaper | |
| Bärbara enheter som stöds | Smartphone, Surfplatta |
| Apparatkontakter som stöds | USB |
| Antal stödda enheter | 16 |
| Låsning | Ja |
| Strömtillförsel | |
| AC-inspänning | 100-250 V |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Ström | 2,4 A |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 599,9 mm |
| Djup | 450,1 mm |
| Höjd | 370,1 mm |
| Vikt | 25 kg |
| Förpackningens bredd | 538,5 mm |
| Låddjup | 680,7 mm |
| Höjd | 462,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 28,1 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 538,5 mm |
| Låddjup | 680,7 mm |
| Höjd | 462,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 28,1 kg |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterförpackningens bredd | 538,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 680,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 462,3 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 28,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |