Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P004-006. Kabellängd: 1,83 m, Anslutning 1: C14 coupler, Anslutning 2: C13 coupler. Spänning: 100 - 250 V, Ingående ström: 10 A
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning 1 | C14 coupler |
| Anslutning 2 | C13 coupler |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Kabellängd | 1,83 m |
| AWG kabelstorlek | 18 |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 100 - 250 V |
| Ingående ström | 10 A |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 279,4 mm |
| Höjd | 15,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 240 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332013375 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 279,4 mm |
| Höjd | 15,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 240 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,04 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 482,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 76,2 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332013375 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Vietnam |