Tripp Lite P032-007 strömkablar Svart 2,13 m C13 coupler C20 coupler
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P032-007
- EAN: 0132017655253 0521227113989 01 ...7113989 0163120450701 0037332126313 0373321263134 0012951706856 0102930926136 0151903594445 5054629961483more
Tripp Lite P032-007, 2,13 m, C13 coupler, C20 coupler, 100 - 250 V, 15 A
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P032-007. Kabellängd: 2,13 m, Anslutning 1: C13 coupler, Anslutning 2: C20 coupler. Spänning: 100 - 250 V, Ingående ström: 15 A
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning 1 | C13 coupler |
| Anslutning 2 | C20 coupler |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Kabellängd | 2,13 m |
| AWG kabelstorlek | 12 |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Honkoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 100 - 250 V |
| Ingående ström | 15 A |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 279,4 mm |
| Höjd | 25,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 370 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332126310 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 279,4 mm |
| Höjd | 25,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 370 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,72 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 368,3 mm |
| Ytterförpackningens längd | 495,3 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 101,6 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332126310 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Vietnam |