Tripp Lite P004-004 strömkablar Svart 1,22 m C14 coupler C13 coupler
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P004-004
- EAN: 5057103025947 5554442452644 00 ...2452644 0037332156402 0163120887750 0638865606176 5554442261543 0373321564026 0854585322947 0417782664892more
Tripp Lite P004-004, 1,22 m, C14 coupler, C13 coupler, 100 - 250 V, 10 A
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P004-004. Kabellängd: 1,22 m, Anslutning 1: C14 coupler, Anslutning 2: C13 coupler. Spänning: 100 - 250 V, Ingående ström: 10 A
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning 1 | C14 coupler |
| Anslutning 2 | C13 coupler |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Kabellängd | 1,22 m |
| AWG kabelstorlek | 18 |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 100 - 250 V |
| Ingående ström | 10 A |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 278,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 150 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332156409 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 278,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 150 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,54 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 350 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 500,1 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332156409 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Vietnam |