Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N304-010. Kabellängd: 3 m, Typ av kabel: OFNR, Anslutning 1: 2x ST, Anslutning 2: 2x SC, Kärndiameter: 62,5 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3 m |
| Anslutning 1 | 2x ST |
| Anslutning 2 | 2x SC |
| Typ av kabel | OFNR |
| Kärndiameter | 62,5 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| inkopplingsförlust | 0,2 dB |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 1 Gbit/s |
| Produktens färg | Orange |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 50 g |
| Kabellängd | 3 m |
| Förpackningens bredd | 157,5 mm |
| Låddjup | 167,6 mm |
| Höjd | 2,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 157,5 mm |
| Låddjup | 167,6 mm |
| Höjd | 2,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332013269 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Kärnans/höljets diameter | 62,5/125 um |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 177,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 180,3 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 99,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 590 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332013269 |