Tripp Lite N304-06M InfiniBand och fiberoptisk kabel 6 m 2x SC 2x ST OFNR Orange
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N304-06M
- EAN: 0373321204342 0037332120434
Tripp Lite N304-06M, 6 m, OFNR, 2x SC, 2x ST
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N304-06M. Kabellängd: 6 m, Typ av kabel: OFNR, Anslutning 1: 2x SC, Anslutning 2: 2x ST, Kärndiameter: 62,5 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 6 m |
| Anslutning 1 | 2x SC |
| Anslutning 2 | 2x ST |
| Typ av kabel | OFNR |
| Kärndiameter | 62,5 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| inkopplingsförlust | 0,2 dB |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 1 Gbit/s |
| Produktens färg | Orange |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 165,1 mm |
| Låddjup | 251,5 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332120431 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 6 m |
| Förpackningens bredd | 165,1 mm |
| Låddjup | 251,5 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 177,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 185,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 99,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 820 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332120431 |