Tripp Lite N308-010 InfiniBand och fiberoptisk kabel 3 m st Orange
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N308-010
- EAN: 0373320420408 0037332042040
Tripp Lite N308-010, 3 m, st, st
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N308-010. Kabellängd: 3 m, Anslutning 1: st, Anslutning 2: st
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3 m |
| Anslutning 1 | st |
| Anslutning 2 | st |
| Produktens färg | Orange |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 152,4 mm |
| Låddjup | 165,1 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332042047 |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 3 m |
| Förpackningens bredd | 152,4 mm |
| Låddjup | 165,1 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 177,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 182,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 114,3 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 500 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332042047 |