Tripp Lite N206-BC01-IND kabelkontakter RJ45 Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N206-BC01-IND
- EAN: 0037332206206
Tripp Lite N206-BC01-IND, RJ45, Svart, Cat5/5e/6, RoHS, 90 g, 99,1 mm
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N206-BC01-IND. Anslutning: RJ45, Produktens färg: Svart, Kabel standard: Cat5/5e/6. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Vikt: 90 g, Bredd: 99,1 mm, Djup: 152,4 mm. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 99,1 mm, Låddjup: 152,4 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 144,8 mm, Ytterförpackningens längd: 38,1 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning | RJ45 |
| Kabel standard | Cat5/5e/6 |
| Produktens färg | Svart |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 99,1 mm |
| Vikt | 90 g |
| Höjd | 12,7 mm |
| Djup | 152,4 mm |
| Förpackning | |
| Låddjup | 152,4 mm |
| Förpackningens bredd | 99,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Förpackningens höjd | 12,7 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Anslutning | RJ45 |
| Kabel standard | Cat5/5e/6 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332206203 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 144,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 38,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 12,7 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 500 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332206203 |