StarTech.com USBMUSBFM1 USB-kablar 0,3 m USB A Mini-USB B Svart
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USBMUSBFM1
- EAN: 0065030842907 0087944591757 01 ...4591757 0168141638473 0132017740522 4058829181161 5052180881424 0523193219993 0172302820935 5054629247655 0163120866625 5054533348387 0132017648477 0650308429074 0872182654193 5054484348382 6061395761642more
StarTech.com USBMUSBFM1, 0,3 m, USB A, Mini-USB B, Hane/Hona, 0,48 Gbit/s, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
StarTech.com USBMUSBFM1. Kabellängd: 0,3 m. Anslutning 1: USB A, Anslutning 2: Mini-USB B, Kontakttyp: Hane/Hona, Maximal överföringshastighet: 0,48 Gbit/s, Plätering på anslutningskontakter: Nickel, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kontakttyp | Hane/Hona |
| Anslutning 1 | USB A |
| Anslutning 2 | Mini-USB B |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal dataöverföringshastighet | 480 Mbit/s |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Maximal överföringshastighet | 0,48 Gbit/s |
| Vikt | 17 g |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Vikt | 17 g |
| Förpackningens bredd | 125 mm |
| Låddjup | 25 mm |
| Förpackningens höjd | 12 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 19 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 125 mm |
| Låddjup | 25 mm |
| Förpackningens höjd | 12 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 19 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |