StarTech.com 15 cm Mini USB 2.0-kabel A till mini B
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USB2HABM6IN
- EAN: 0065030840644 4058829183592 06 ...9183592 0650308406440 0803983037052 0872182827689 0777786316846 0163121212711 0778888343648 5054629318416 0172302820973 5054533443662 0168141638206 5054484443667 0898991077824 0132017619095more
StarTech.com 15 cm Mini USB 2.0-kabel A till mini B
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Optimal filöverföringsprestanda på din mp3-spelare, handdator eller videokamera med Mini-USB
Denna USB 2.0-kabel är en ersättare av hög kvalitet för kabeln som tillhör din mobila Mini USB-enhet. Eller så kan du behålla den som en extrakabel vid resor.
Kabeln är perfekt för att ansluta enheter som till exempel din smarttelefon, GPS, digitalkamera eller bärbara hårddisk till din PC eller Mac för vardagliga ändamål som till exempel laddning, datasynkronisering eller filöverföring.
The StarTech.com Advantage
Denna USB 2.0-kabel är en ersättare av hög kvalitet för kabeln som tillhör din mobila Mini USB-enhet. Eller så kan du behålla den som en extrakabel vid resor.
Kabeln är perfekt för att ansluta enheter som till exempel din smarttelefon, GPS, digitalkamera eller bärbara hårddisk till din PC eller Mac för vardagliga ändamål som till exempel laddning, datasynkronisering eller filöverföring.
The StarTech.com Advantage
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kontakttyp | Hane/Hane |
| USB-version | USB 2.0 |
| Anslutning 1 | USB A |
| Anslutning 2 | Mini-USB B |
| Kabellängd | 0,152 m |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Vändbara kontakter | Nej |
| Produktens färg | Grå |
| Maximal dataöverföringshastighet | 480 Mbit/s |
| AWG kabelstorlek | 30 |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Maximal överföringshastighet | 0,48 Gbit/s |
| Vikt | 17 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 0,152 m |
| Vikt | 17 g |
| Förpackningens bredd | 90 mm |
| Låddjup | 125 mm |
| Förpackningens höjd | 8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 14 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 90 mm |
| Låddjup | 125 mm |
| Förpackningens höjd | 8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 14 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |