StarTech.com ST4300PBU3 gränssnittshubbar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Svart
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: ST4300PBU3
- EAN: 0065030851084 0132017969718 61 ...7969718 6136005287659 5704174046769 0738878233885 0851975719158 5054629336069 0788381032789 5054484468486 0758399153721 5055851297142 0734911366343 4058829177645more
StarTech.com ST4300PBU3, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, 5000 Mbit/s, Svart, Plast, Energiljus
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
StarTech.com ST4300PBU3. Värdgränssnitt: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Hub-gränssnitt: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Faktisk dataöverföringshastighet: 5000 Mbit/s, Produktens färg: Svart, Material, hölje: Plast. Strömkälla av typen: USB, Spänning: 5 V. Bredd: 30 mm, Djup: 137 mm, Höjd: 22 mm. Förpackningens bredd: 183 mm, Låddjup: 100 mm, Höjd: 30 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Värdgränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Antal anslutningar | 4 |
| Hub-gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 4 |
| Kabellängd | 0,25 m |
| Egenskaper | |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 5000 Mbit/s |
| LED-indikatorer | Energiljus |
| Byte under drift (hotswap) | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 0,25 m |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Material, hölje | Plast |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | USB |
| Spänning | 5 V |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 30 mm |
| Djup | 137 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Vikt | 82 g |
| Förpackningens bredd | 183 mm |
| Låddjup | 100 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 131 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 183 mm |
| Låddjup | 100 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 131 g |
| Prestanda | |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 5000 Mbit/s |
| Byte under drift (hotswap) | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 43977,72 h |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Design | |
| LED-indikatorer | Energiljus |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 0,25 m |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -5 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 75 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Hållbarhet | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 329 mm |
| Ytterförpackningens längd | 387 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 323 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Tekniska data | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| Övrigt | |
| Kretsar | VLI - VL812 |