StarTech.com USB3SAA6BK USB-kablar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 1,8 m USB A Svart
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USB3SAA6BK
- EAN: 0755034053132 0650308396796 50 ...8396796 5052217241856 0065030839679 5054533443686 0723856591828 6034302031572 0231835839088 6213759739198 5054484443681 0132017619088 0617407492873 6615324233986 0151903621233 5054629318430 0758399139633 5054242003201 0562387482577more
StarTech.com USB3SAA6BK, 1,8 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/s, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
StarTech.com USB3SAA6BK. Kabellängd: 1,8 m. Anslutning 1: USB A, Anslutning 2: USB A, USB-version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maximal överföringshastighet: 5 Gbit/s, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| USB-version | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Anslutning 1 | USB A |
| Anslutning 2 | USB A |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Produktens färg | Svart |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal dataöverföringshastighet | 5000 Mbit/s |
| AWG kabelstorlek | 28 |
| Certifiering | REACH, CE |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Maximal överföringshastighet | 5 Gbit/s |
| Vikt | 87,1 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Vikt | 87,1 g |
| Förpackningens bredd | 121 mm |
| Låddjup | 217 mm |
| Förpackningens höjd | 16 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 91,9 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 121 mm |
| Låddjup | 217 mm |
| Förpackningens höjd | 16 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 91,9 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Certifikat | |
| Certifiering | REACH, CE |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |