Offer details
Related Products
Specifications
| Tangentbord | |
|---|---|
| Gränssnitt | RF Trådlös |
| Rekommenderad användning | Kontor |
| Tangentbordslayout | AZERTY |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Ändamål | Universal |
| Tangentbordsstil | Rak |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Tangentbordsspråk | Fransk |
| Antal tangenter | 104 |
| Snabbknappar | Ja |
| USB-hubb | Nej |
| Fingeravtrycksläsare | Nej |
| Handledsstöd | Nej |
| Windowstangent | Ja |
| Pekredskap | Nej |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Antal kortkommandon | 12 |
| Tangentnedslagshöjd | 2,2 mm |
| Tangentbord i full storlek | Ja |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
| Certifiering | CE, FCC, CB, GS |
| Tangentbordsknapparnas livstid | 5 miljoner tecken |
| Design | |
| Produktens färg | grafit |
| Material | Metall, Plast |
| Intern | Nej |
| Tangentbordsstil | Rak |
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Handledsstöd | Nej |
| Tangentbord i full storlek | Ja |
| Certifiering | CE, FCC, CB, GS |
| Ergonomi | |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Egenskaper | |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Mottagare | |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Unifying-mottagare | Ja |
| Mottagartyp | Unifying receiver |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Antal batterier | 1 |
| Automatisk avstängning | Ja |
| Batterityp för tangentbord | Inbyggt batteri |
| Antal batterier (tangentbord) | 1 |
| Batterikapacitet (wattimmar) | 0,195 wh |
| Batterikapacitet | 65 mAh |
| Laddningskälla | Solar |
| Mus | |
| Mus inkluderad | Nej |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Minsta systemkrav | Datorer, telefoner och surfplattor med stöd för externa tangentbord. Windows 10 eller senare USB-anslutning: Ledig USB-port krävs. Solljus och/eller inomhusbelysning som källa |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Tekniska detaljer | |
| Antal kortkommandon | 12 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84716060 |
| Vikt & dimension | |
| Tangentbordsvikt | 760 g |
| Tangentbord (BxDxH) | 158,7 x 431,8 x 7,6 mm |
| Förpackning | |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
| Unifying-mottagare | Ja |
| Mottagartyp | Unifying receiver |
| Förpackningens bredd | 200 mm |
| Låddjup | 485 mm |
| Förpackningens höjd | 35 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,07 kg |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackningens innehåll | |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
| Unifying-mottagare | Ja |
| Mottagartyp | Unifying receiver |
| Övrigt | |
| Intern | Nej |
| Minsta systemkrav | Datorer, telefoner och surfplattor med stöd för externa tangentbord. Windows 10 eller senare USB-anslutning: Ledig USB-port krävs. Solljus och/eller inomhusbelysning som källa |
| Produkter per lastpall | 396 styck |
| Pekredskap | Nej |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 152 mm |
| Ytterförpackningens längd | 495 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 216 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,7 kg |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 50992060255610 |
| Produkter per intermodal container (20 fot) | 6960 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot) | 14640 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot, HC) | 17568 styck |
| Ytterförpackningens volym | 16250 cm ^ |
| Produkter per lastpall | 396 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84716060 |