Logitech K400 Plus
- Brand: Logitech
- Category:
- SKU: 920-007129
- EAN: 5099206059276
Logitech K400 Plus, Fullstor (100 %), Trådlös, RF Trådlös, AZERTY, Svart
Offer details
Related Products
Description
Logitech K400 Plus. Tangentbordets formfaktor: Fullstor (100 %). Tangentbordsstil: Rak. Anslutningsteknologi: Trådlös, Gränssnitt: RF Trådlös, Tangentbordslayout: AZERTY, Rekommenderad användning: Universal. Produktens färg: Svart
Specifications
| Tangentbord | |
|---|---|
| Gränssnitt | RF Trådlös |
| Rekommenderad användning | Universal |
| Tangentbordslayout | AZERTY |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Ändamål | Universal |
| Tangentbordsstil | Rak |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Tangentbordsspråk | Fransk |
| Snabbknappar | Ja |
| USB-hubb | Nej |
| Fingeravtrycksläsare | Nej |
| Tysta tangenter | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC | 55 dB |
| På / av-knapp | Ja |
| Touchpad, bredd | 4,7 cm |
| Touchpad, höjd | 7,6 cm |
| Handledsstöd | Nej |
| Windowstangent | Ja |
| Pekredskap | Styrplatta |
| Numeriskt tangentbord | Nej |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
| Tangentbordsknapparnas livstid | 5 miljoner tecken |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Intern | Nej |
| Tangentbordsstil | Rak |
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Handledsstöd | Nej |
| Ergonomi | |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Egenskaper | |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Mottagare | |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Unifying-mottagare | Ja |
| Mottagartyp | Unifying receiver |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batteriteknik | Alkalisk |
| Antal batterier | 2 |
| Batterityp | AA |
| Livslängd på batteriet | 18 månad (er) |
| Batterityp för mus | AA |
| Batterityp för tangentbord | AA |
| Antal batterier (tangentbord) | 2 |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Mus | |
| Mus inkluderad | Nej |
| På / av-knapp | Ja |
| Batterityp för mus | AA |
| Musbatteriets livslängd | 18 månad (er) |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | Android |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
| Vikt & dimension | |
| Touchpad, bredd | 4,7 cm |
| Touchpad, höjd | 7,6 cm |
| Tangentbordsvikt | 390 g |
| Tangentbord (BxDxH) | 354,3 x 23,5 x 139,9 mm |
| Förpackning | |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
| Manual | Ja |
| Unifying-mottagare | Ja |
| Mottagartyp | Unifying receiver |
| Förpackningens bredd | 31 mm |
| Låddjup | 370 mm |
| Förpackningens höjd | 153 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 530 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackningens innehåll | |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
| Manual | Ja |
| Unifying-mottagare | Ja |
| Mottagartyp | Unifying receiver |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84716060 |
| Övrigt | |
| Intern | Nej |
| Produkter per lastpall | 780 styck |
| Pekredskap | Styrplatta |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 190 mm |
| Ytterförpackningens längd | 247 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 80 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 965 g |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 50992060592715 |
| Produkter per intermodal container (20 fot) | 14280 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot) | 29400 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot, HC) | 33600 styck |
| Produkter per lastpall | 780 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84716060 |