Lexmark SPD0002 överspänningsskydd Svart 1 AC-utgångar 220-240 V 1,5 m
- Brand: Lexmark
- Category:
- SKU: SPD0002
- EAN: 0734646571876 3540260178431
Lexmark SPD0002, 1750 J, 1 AC-utgångar, C14 coupler, 220-240 V, 50 - 60 hz, 1800 W
Offer details
Related Products
Description
Lexmark SPD0002. Energivärdering: 1750 J, Antal uttag AC: 1 AC-utgångar, AC försäljningsställen: C14 coupler. Produktens färg: Svart, Ursprungsland: Kina. Kabellängd: 1,5 m. Certifiering: UL 1449-1:2014 4th Edition, IEC/EN 61643-11:2002, IEC/EN 61643-21:2012. LED-indikatorer: Status
Specifications
| Strömtillförsel | |
|---|---|
| Energivärdering | 1750 J |
| Antal uttag AC | 1 AC-utgångar |
| AC försäljningsställen | C14 coupler |
| Ingångsspänning (Volt) | 220-240 V |
| Toppeffekt | 1800 W |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Anslutningar | |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Sladdlös | Nej |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85364900 |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 43 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 8 - 80% |
| Certifikat | |
| Certifiering | UL 1449-1:2014 4th Edition, IEC/EN 61643-11:2002, IEC/EN 61643-21:2012 |
| Indikation | |
| LED-indikatorer | Status |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 465 g |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 135 x 243 x 60 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Kabel inkluderad | Telefon (RJ-11) |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85364900 |