Leitz Cosy Anteckningsbok L Soft Touch Linjerad med hårt omslag
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 44830061
- EAN: 4002432125975
Cosy Anteckningsbok L Soft Touch Linjerad med hårt omslag
Offer details
Description
Känn dig som hemma vart än din arbetsdag tar dig med Cosy serien från Leitz. Med sin minimalistiska design och inbjudande matta färger kan du lägga till stil och färg till din arbetsyta. Cosy B5 Soft Touch anteckningsbok med hårda pärmsidor är perfekt för vardagliga anteckningar och den kompakta designen passar i din handväska eller laptopväska. Denna anteckningsbok av högsta kvalitet är det perfekta tillskottet till ditt hem eller kontor för att hålla dig avslappnad och produktiv hela dagen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Målgrupp | Vuxen |
| Yta | Mätt |
| Omslag material | Kartong |
| Bokomslagstyp | Inbunden |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Format | B5 |
| Typ av linjerat papper | Linjerat papper |
| Antal lakan | 80 ark |
| Linjerat papper | Ja |
| Media vikt | 100 g/m ^ |
| Fästanordning | Resårband |
| Produktens färg | Blå |
| Tekniska detaljer | |
| Målgrupp | Vuxen |
| Yta | Mätt |
| Omslag material | Kartong |
| Bokomslagstyp | Inbunden |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Format | B5 |
| Typ av linjerat papper | Linjerat papper |
| Antal lakan | 80 ark |
| Linjerat papper | Ja |
| Media vikt | 100 g/m ^ |
| Fästanordning | Resårband |
| Produktens färg | Blå |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 175 mm |
| Vikt | 510 g |
| Höjd | 19 mm |
| Djup | 255 mm |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Hållbarhet | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |