Leitz Ergo Bildskärmsstativ
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 64340001
- EAN: 4002432132614
Ergo Bildskärmsstativ
Offer details
Description
Leitz Ergo Monitor Stand höjer din skärm för att göra det mer bekvämt att titta in i skärmen och för att hjälpa till att förbättra din hållning. Skärmstativet gör det enklare att hålla orning och reda på skrivbordet genom att erbjuda föringsutrymme för ditt tangentbord och annat. Med sin minimalistiska design och matta finish förbättrar bildskärmsstället hälsan och välbefinnandet genom att enkelt skapa en aktiv arbetsplats. Kombinera med andra Leitz Ergo-produkter för att skapa en inbjudande och flexibel arbetsplats som håller dig i rörelse hela dagen.
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Maxvikt | 20 kg |
| Maximal skärmstorlek | 61 cm (24") |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Montage | Fristående |
| Monteringssätt | Bord |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Vit |
| Enkel installation | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 560 mm |
| Djup | 210 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 1,67 kg |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Hyllans tjocklek | 8,4 cm |
| Monteringssätt | Bord |