Offer details
Trade Prices
Description
HPE NS204i-p x2 Lanes NVMe PCIe3 x8 OS Boot Device. Kapacitet: 480 GB
Specifications
| Minne | |
|---|---|
| Kapacitet | 480 GB |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 241 mm |
| Djup | 317,5 mm |
| Höjd | 55,9 mm |
| Vikt | 440 g |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Hållbarhet | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Bredd (imperial) | 24,1 cm (9.49") |
| Höjd (imperial) | 5,59 cm (2.2") |
| Djup (imperial) | 31,8 cm (12.5") |
| Vikt (imperial) | 0,437 kg (0.963 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 241 x 317,5 x 55,9 mm (9.49 x 12.5 x 2.2") |
| Kompatibilitet | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |