HPE Mellanox MCX562A-ACAI Ethernet 10/25Gb 2-port SFP28 OCP3 Adapter for Intern Ethernet / Fiber 25 Mbit/s
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P10112-B21
- EAN: 1900173252314 0190017325231 45 ...7325231 4549821245956more
HPE Mellanox MCX562A-ACAI Ethernet 10/25Gb 2-port SFP28 OCP3 Adapter for, Intern, Kabel, PCI Express, Ethernet / Fiber, 25 Mbit/s
Offer details
Related Products
Description
HPE Mellanox MCX562A-ACAI Ethernet 10/25Gb 2-port SFP28 OCP3 Adapter for. Intern. Anslutningsteknologi: Kabel, Värdgränssnitt: PCI Express, Gränssnitt: Ethernet / Fiber. Maximal dataöverföringshastighet: 25 Mbit/s
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Intern | Ja |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Värdgränssnitt | PCI Express |
| Gränssnitt | Ethernet / Fiber |
| PCI-version | 3.0 |
| Fiberportar kvantitet | 2 |
| Fiberoptiska kontakten | SFP28 |
| Bandbredd | |
| Maximal dataöverföringshastighet | 25 Mbit/s |
| Nätverk | |
| Maximal dataöverföringshastighet | 25 Mbit/s |
| Typ av ethernet-gränssnitt | 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet |
| Design | |
| Intern | Ja |
| Formfaktor | OCP 3.0 |
| Kompatibla produkter | ProLiant DL325 Gen10+, ProLiant DL385 Gen10+ |
| Komponent för | Server |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 297,2 mm |
| Djup | 287 mm |
| Höjd | 205 mm |
| Vikt | 260 g |
| Prestanda | |
| Kompatibla produkter | ProLiant DL325 Gen10+, ProLiant DL385 Gen10+ |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |
| Övrigt | |
| Formfaktor | OCP 3.0 |
| Antal anslutningar | 2 |
| Chassityp | OCP3.0 |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |