HPE MSA 7.2TB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) M2 3-year Warranty 6-pack (6x1.2TB) HDD Bundle interna hårddiskar
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P88914-B25
- EAN: 0190017836966
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HPE MSA 7.2TB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) M2 3-year Warranty 6-pack (6x1.2TB) HDD Bundle, 292,1 mm, 190,5 mm, 330,2 mm, 2,35 kg, 33 cm (13"), 19,1 cm (7.5")
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
HPE MSA 7.2TB SAS 10K SFF M2 6pk HDD Bdl |
48308101 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
Description
HPE MSA 7.2TB SAS 12G Enterprise 10K SFF (2.5in) M2 3-year Warranty 6-pack (6x1.2TB) HDD Bundle. Bredd: 292,1 mm, Höjd: 190,5 mm, Djup: 330,2 mm. Djup (imperial): 33 cm (13"), Höjd (imperial): 19,1 cm (7.5"), Bredd (imperial): 29,2 cm (11.5")
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 292,1 mm |
| Höjd | 190,5 mm |
| Djup | 330,2 mm |
| Vikt | 2,35 kg |
| Vikt (imperial) | 2,35 kg (5.19 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 292,1 x 330,2 x 190,5 mm (11.5 x 13 x 7.5") |
| Övrigt | |
| Bredd (imperial) | 29,2 cm (11.5") |
| Höjd (imperial) | 19,1 cm (7.5") |
| Djup (imperial) | 33 cm (13") |
| Vikt (imperial) | 2,35 kg (5.19 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 292,1 x 330,2 x 190,5 mm (11.5 x 13 x 7.5") |