HPE MSA 25Gb SFP28 Short Range 4-pack iSCSI Transceiver transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 25000 Mbit/s
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S0K91A
- EAN: 0190017645087
HPE MSA 25Gb SFP28 Short Range 4-pack iSCSI Transceiver, Fiberoptik, 25000 Mbit/s, SFP28, 25 Gigabit Ethernet, 25GBASE, Silver
Offer details
Related Products
Description
HPE MSA 25Gb SFP28 Short Range 4-pack iSCSI Transceiver. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 25000 Mbit/s, Gränssnittstyp: SFP28. Produktens färg: Silver. Bredd: 203,2 mm, Djup: 5,3 mm, Höjd: 76,2 mm. Vikt (imperial): 0,113 kg (0.249 lbs)
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | SFP28 |
| Maximal dataöverföringshastighet | 25000 Mbit/s |
| Typ av ethernet-gränssnitt | 25 Gigabit Ethernet |
| Fiber Ethernet-kablar teknik | 25GBASE |
| Produktens färg | Silver |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Silver |
| Nätverk | |
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | SFP28 |
| Maximal dataöverföringshastighet | 25000 Mbit/s |
| Typ av ethernet-gränssnitt | 25 Gigabit Ethernet |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 203,2 mm |
| Djup | 5,3 mm |
| Höjd | 76,2 mm |
| Vikt | 110 g |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 0,113 kg (0.249 lbs) |