HPE MSA 120TB SAS 12G Midline 7.2K LFF M2 1-year Warranty 6-pack HDD Bundle interna hårddiskar 7200 RPM
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S0F33A
- EAN: 0190017629827 4549821501670
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HPE MSA 120TB SAS 12G Midline 7.2K LFF M2 1-year Warranty 6-pack HDD Bundle, 120 TB, 7200 RPM, SAS
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
HPE HDD MSA 120TB 7.2K LFF M2 6pk Bdl |
46325163 | Register free see stock | ||
|
MSA 120TB 7.2K LFF M2 |
W128202183 | |||
|
HPE Midline - H?rddisk - 120 TB - inbyggd - 3.5" LFF - SAS 12Gb/s - 7200 rpm (paket om 6) |
7889949 | |||
Related Products
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
-
Category: Hårddiskar
Description
HPE MSA 120TB SAS 12G Midline 7.2K LFF M2 1-year Warranty 6-pack HDD Bundle. Hårddiskkapacitet: 120 TB, Hårddiskens rotationshastighet: 7200 RPM, Gränssnitt: SAS
Specifications
| Lagring | |
|---|---|
| Komponent för | Server/arbetsstation |
| Hårddiskkapacitet | 120 TB |
| Hårddiskens rotationshastighet | 7200 RPM |
| HDD gränssnitt överföringshastighet | 12 Gbit/s |
| Kompatibla produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Egenskaper | |
| Modell | HDD |
| Komponent för | Server/arbetsstation |
| Hårddiskkapacitet | 120 TB |
| Hårddiskens rotationshastighet | 7200 RPM |
| Gränssnitt | SAS |
| HDD gränssnitt överföringshastighet | 12 Gbit/s |
| Kompatibla produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Formfaktor | LFF |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 228,6 mm |
| Höjd | 330,2 mm |
| Djup | 362 mm |
| Vikt | 5,77 kg |
| Vikt (imperial) | 5,77 kg (12.7 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 228,6 x 361,9 x 330,2 mm (9 x 14.2 x 13") |
| Övrigt | |
| Gränssnitt | SAS |
| Bredd (imperial) | 22,9 cm (9") |
| Höjd (imperial) | 33 cm (13") |
| Djup (imperial) | 36,2 cm (14.2") |
| Dataöverföringshastighet | 12 Gbit/s |
| Vikt (imperial) | 5,77 kg (12.7 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 228,6 x 361,9 x 330,2 mm (9 x 14.2 x 13") |
| Kompatibla produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |