HPE MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Transceiver transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: C8R25B
- EAN: 0190017186375 5706998793454 40 ...8793454 4058154228272 4549821122493more
HPE MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Transceiver, Fiberoptik, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SW, 850 nm
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
HPE MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Transceiver. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s, Gränssnittstyp: SFP+. Bredd: 13,4 mm, Djup: 56,5 mm, Höjd: 8,5 mm. Antal per förpackning: 4 styck
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | SFP+ |
| Maximal dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
| Fiberoptiska kontakten | LC |
| Våglängd | 850 nm |
| SMF (Single-mode fiber) stöds | Nej |
| Stöd för MMF (Multi-mode fiber) | Ja |
| SFP-sändtagarstandard | SW |
| Harmonized System (HS)-kod | 85369010 |
| Nätverk | |
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | SFP+ |
| Maximal dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
| Fiberoptiska kontakten | LC |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 13,4 mm |
| Djup | 56,5 mm |
| Höjd | 8,5 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85369010 |