Tripp Lite N308-08M InfiniBand och fiberoptisk kabel 8 m MT-RJ 2x ST OFNR Svart, Orange
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N308-08M
- EAN: 0037332135100 0373321351008
Tripp Lite N308-08M, 8 m, OFNR, MT-RJ, 2x ST
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N308-08M. Kabellängd: 8 m, Typ av kabel: OFNR, Anslutning 1: MT-RJ, Anslutning 2: 2x ST, Kärndiameter: 62,5 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 8 m |
| Anslutning 1 | MT-RJ |
| Anslutning 2 | 2x ST |
| Typ av kabel | OFNR |
| Kärndiameter | 62,5 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Produktens färg | Svart, Orange |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332135107 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 8 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 254 mm |
| Ytterförpackningens längd | 203,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 63,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 540 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332135107 |