Tripp Lite DDR1327SDD fäste och ställ till bildskärm 68,6 cm (27") Bord Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: DDR1327SDD
- EAN: 0037332203397
Tripp Lite DDR1327SDD, 12 kg, 33 cm (13"), 68,6 cm (27"), 100 x 100 mm, Höjdjustering, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite DDR1327SDD. Maxvikt: 12 kg, Minsta skärmstorlek: 33 cm (13"), Maximal skärmstorlek: 68,6 cm (27"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 75 x 75 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 100 x 100 mm. Höjdjustering, Lutningsvinkel: -45 - 45°. Produktens färg: Svart
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Minsta skärmstorlek | 33 cm (13") |
| Maxvikt | 12 kg |
| Maximal skärmstorlek | 68,6 cm (27") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Vridningsvinkel | 180° |
| Lutningsvinkel | -45 - 45° |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Enkel installation | Ja |
| Material, hölje | Stål |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 804,9 mm |
| Djup | 254 mm |
| Höjd | 460 mm |
| Vikt | 4,79 kg |
| Förpackningens bredd | 460 mm |
| Låddjup | 132,1 mm |
| Höjd | 325,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,79 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 460 mm |
| Låddjup | 132,1 mm |
| Höjd | 325,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,79 kg |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Monteringssätt | Bord |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 485,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 290,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 344,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 12,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 2 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332203448 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |