StarTech.com USB3SAB6BK USB-kablar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 1,8 m USB A USB B Svart
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USB3SAB6BK
- EAN: 0172302819069 0163121212025 50 ...1212025 5052217241870 5054533443716 0755034053149 5054484443711 0163120423880 0803983037199 0132017773292 0065030839655 0168141636257 0872182802273 5054629318461more
StarTech.com USB3SAB6BK, 1,8 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/s, Svart
Offer details
Related Products
Description
StarTech.com USB3SAB6BK. Kabellängd: 1,8 m. Anslutning 1: USB A, Anslutning 2: USB B, USB-version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maximal överföringshastighet: 5 Gbit/s, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| USB-version | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Anslutning 1 | USB A |
| Anslutning 2 | USB B |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Produktens färg | Svart |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal dataöverföringshastighet | 5000 Mbit/s |
| AWG kabelstorlek | 28 |
| Certifiering | CE, REACH |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Maximal överföringshastighet | 5 Gbit/s |
| Vikt | 87 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Vikt | 87 g |
| Förpackningens bredd | 125 mm |
| Låddjup | 225 mm |
| Förpackningens höjd | 24 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 92 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 125 mm |
| Låddjup | 225 mm |
| Förpackningens höjd | 24 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 92 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, REACH |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |