StarTech.com USB3SAB10BK USB-kablar 3,05 m USB A USB B Svart
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USB3SAB10BK
- EAN: 5054533443693 0168141635809 00 ...1635809 0065030839648 5054484443698 5052217241863 0723856591835 5054629318447 5054242003218 0758399139657 0172302818864 0132017619057more
StarTech.com USB3SAB10BK, 3,05 m, USB A, USB B, Hane/Hane, 5 Gbit/s, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
StarTech.com USB3SAB10BK. Kabellängd: 3,05 m. Anslutning 1: USB A, Anslutning 2: USB B, Kontakttyp: Hane/Hane, Maximal överföringshastighet: 5 Gbit/s, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kontakttyp | Hane/Hane |
| Anslutning 1 | USB A |
| Anslutning 2 | USB B |
| Kabellängd | 3,05 m |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal dataöverföringshastighet | 5000 Mbit/s |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Maximal överföringshastighet | 5 Gbit/s |
| Vikt | 130 g |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 3,05 m |
| Vikt | 130 g |
| Förpackningens bredd | 114,3 mm |
| Låddjup | 25,4 mm |
| Förpackningens höjd | 215,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 142,1 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 114,3 mm |
| Låddjup | 25,4 mm |
| Förpackningens höjd | 215,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 142,1 g |