StarTech.com HDMI till DVI-D-videokabeladapter - M/F
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: HDMIDVIMF
- EAN: 0065030811378 0803982997562 01 ...2997562 0172304202784 0132018493748 5054629065389 5054533090224 5054484090229 0650308113782 0795327338027 4058829197056 5052461423701 0548051012660 0163121439989 5051964024040 0151903677315more
StarTech.com HDMI till DVI-D-videokabeladapter - M/F
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Anslut DVI-enheter till HDMI®-enheter och tvärtom
HDMIDVIMF HDMI® till DVI-kabeladapter har en HDMI-hankontakt och en DVI-D-honkontakt som möjliggör en dubbelriktad anslutning mellan HDMI-enheter och DVI-D-enheter för att slippa kompatibilitetsproblem.Denna adapter av hög kvalitet är designad och tillverkad för att ge pålitlig HDMI till DVI-anslutning.
The StarTech.com Advantage
HDMIDVIMF HDMI® till DVI-kabeladapter har en HDMI-hankontakt och en DVI-D-honkontakt som möjliggör en dubbelriktad anslutning mellan HDMI-enheter och DVI-D-enheter för att slippa kompatibilitetsproblem.Denna adapter av hög kvalitet är designad och tillverkad för att ge pålitlig HDMI till DVI-anslutning.
The StarTech.com Advantage
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | HDMI |
| Anslutning 2 | DVI-D |
| Anslutning | 1 - HDMI Male / 1 - DVI-D Dual Link Female |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 40 mm |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | Nej |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 90 mm |
| Låddjup | 125 mm |
| Förpackningens höjd | 15 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 31 g |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |