StarTech.com GCMDP2DPMF kabelomvandlare (hane/hona) Mini DisplayPort DisplayPort Svart
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: GCMDP2DPMF
- EAN: 5054629119327 0666672707724 50 ...2707724 5054533166394 0194700223224 5054484166399 0065030840798 0650308407980 0132017623252 4054318772629 5052217241955 0151903377390 4923123175904more
StarTech.com GCMDP2DPMF, Mini DisplayPort, DisplayPort, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
StarTech.com GCMDP2DPMF. Anslutning 1: Mini DisplayPort, Anslutning 2: DisplayPort, Plätering på anslutningskontakter: Nickel. Produktens färg: Svart
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | Mini DisplayPort |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Polyvinylklorid (PVC) |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart |
| Max uppdateringsfrekvens | 120 hz |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Maximal upplösning | 3840 x 2400 pixlar |
| Material, hölje | Polyvinylklorid (PVC) |
| Tekniska data | |
| Material, hölje | Polyvinylklorid (PVC) |
| Maximal portbandbredd | 21.6 Gbps |
| Compliance certificates | CE, RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 11 mm |
| Djup | 22 mm |
| Höjd | 44 mm |
| Vikt | 17 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 90 mm |
| Låddjup | 125 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 800 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 300 mm |
| Ytterförpackningens längd | 430 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 500 mm |