StarTech.com DPEXT6L DisplayPort-kabel 1,8 m Svart
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: DPEXT6L
- EAN: 0065030835565 0803982800831 50 ...2800831 5054484275480 0172304254615 0151903050170 0151903667958 6034302030438 5054629202142 0999990963283 0021112586398 0898029720395 5052181318462 6615324232842 5054533275485 0163121394127 5052217012913more
StarTech.com DPEXT6L, 1,8 m, DisplayPort, DisplayPort, Hankoppling, Honkoppling, 3840 x 2400 pixlar
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
StarTech.com DPEXT6L. Kabellängd: 1,8 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: DisplayPort. Vikt: 91 g, Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 20 mm. Ytterförpackningens bredd: 330 mm, Ytterförpackningens längd: 500 mm, Ytterförpackningens höjd: 280 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,8 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Låsande kontakter | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Kabelmärkning | CMG (CM) |
| Kabelskärmen | Mylarfolie av aluminium |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| AWG kabelstorlek | 28 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| DisplayPort Content Protection (DPCP) | Ja |
| Bandbredd | 21600 MB/s |
| Maximal upplösning | 3840 x 2400 pixlar |
| HDCP | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Antal ledare | 20 |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| MST (Multi Stream Transport) | Ja |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -20 - 80 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -25 - 85 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 40 - 70% |
| Förpackning | |
| Vikt | 91 g |
| Förpackningens bredd | 20 mm |
| Låddjup | 220 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 96 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 91 g |
| Förpackningens bredd | 20 mm |
| Låddjup | 220 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 96 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska data | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 70 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 330 mm |
| Ytterförpackningens längd | 500 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 280 mm |