Microconnect PE020418 strömkablar Svart 1,8 m Strömkontakt typ E+F C13 coupler
- Brand: MicroConnect
- Category:
- SKU: PE020418
- EAN: 5705965856345 5054629209486
Microconnect PE020418, 1,8 m, Strömkontakt typ E+F, C13 coupler, 250 V, 10 A
Offer details
Related Products
Description
Microconnect PE020418. Kabellängd: 1,8 m, Anslutning 1: Strömkontakt typ E+F, Anslutning 2: C13 coupler. Spänning: 250 V, Ingående ström: 10 A
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning 1 | Strömkontakt typ E+F |
| Anslutning 2 | C13 coupler |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Antal kardelar | 3 |
| Kärna storlek | 0,75 mm ² |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Ledarmaterial | Koppar |
| Kompatibilitet | HP/Compaq - Photosmart 850 series, Photosmart c20/c30 |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 250 V |
| Ingående ström | 10 A |
| Högsta strömstyrka | 10 A |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 212 g |
| Förpackningens bredd | 120 mm |
| Låddjup | 80 mm |
| Förpackningens höjd | 25 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 222 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 120 mm |
| Låddjup | 80 mm |
| Förpackningens höjd | 25 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 222 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Högsta strömstyrka | 10 A |