Microconnect PE020405 strömkablar Svart 0,5 m Strömkontakt typ E+F C13 coupler
- Brand: MicroConnect
- Category:
- SKU: PE020405
- EAN: 5704327389132 5054533001190 50 ...3001190 5054484001195more
Microconnect PE020405, 0,5 m, Strömkontakt typ E+F, C13 coupler, 250 V, 10 A
Offer details
Related Products
Description
Microconnect PE020405. Kabellängd: 0,5 m, Anslutning 1: Strömkontakt typ E+F, Anslutning 2: C13 coupler. Spänning: 250 V, Ingående ström: 10 A
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning 1 | Strömkontakt typ E+F |
| Anslutning 2 | C13 coupler |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Kärna storlek | 0,75 mm ² |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Ledarmaterial | Koppar |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 250 V |
| Ingående ström | 10 A |
| Högsta strömstyrka | 10 A |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 107 g |
| Förpackningens bredd | 278 mm |
| Låddjup | 161 mm |
| Förpackningens höjd | 38 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 104 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 278 mm |
| Låddjup | 161 mm |
| Förpackningens höjd | 38 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 104 g |
| Tekniska detaljer | |
| Högsta strömstyrka | 10 A |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |