Microconnect PE010419 strömkablar Svart 2 m Strömkontakt typ E+F C15 coupler
- Brand: MicroConnect
- Category:
- SKU: PE010419
- EAN: 5711045410192 5054629138779 50 ...9138779 5054533193154 5054484193159more
Microconnect PE010419, 2 m, Strömkontakt typ E+F, C15 coupler, 250 V, 10 A
Offer details
Related Products
Description
Microconnect PE010419. Kabellängd: 2 m, Anslutning 1: Strömkontakt typ E+F, Anslutning 2: C15 coupler. Spänning: 250 V, Ingående ström: 10 A
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning 1 | Strömkontakt typ E+F |
| Anslutning 2 | C15 coupler |
| Anslutning 1, formfaktor | Vinklad |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Kabellängd | 2 m |
| Antal kardelar | 3 |
| Kärna storlek | 0,75 mm ² |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Ledarmaterial | Koppar |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 250 V |
| Ingående ström | 10 A |
| Högsta strömstyrka | 10 A |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 331 g |
| Förpackningens bredd | 265 mm |
| Låddjup | 160 mm |
| Förpackningens höjd | 41 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 220 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 265 mm |
| Låddjup | 160 mm |
| Förpackningens höjd | 41 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 220 g |
| Tekniska detaljer | |
| Högsta strömstyrka | 10 A |