Lexmark 40C2300 skrivarhöljen och ställningar Svart
- Brand: Lexmark
- Category:
- SKU: 40C2300
- EAN: 0734646605489 4058154048634
Lexmark 40C2300, Golv, Svart, CS72x, CX725, 653 mm, 625 mm, 521 mm
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Lexmark 40C2300. Placeringar som kan användas: Golv, Produktens färg: Svart, Kompatibilitet: CS72x, CX725. Bredd: 653 mm, Djup: 625 mm, Höjd: 521 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Placeringar som kan användas | Golv |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | CS72x, CX725 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 653 mm |
| Vikt | 22,5 kg |
| Höjd | 521 mm |
| Djup | 625 mm |
| Tekniska data | |
| Placeringar som kan användas | Golv |
| Kompatibilitet | CS72x, CX725 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |