Leitz Ergo Litet Elektriskt Höj- & Sänkbart Skrivbord med Stå-Upp-Påminnelse
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 65340001
- EAN: 4002432138371
Ergo Litet Elektriskt Höj- & Sänkbart Skrivbord med Stå-Upp-Påminnelse
Offer details
Description
Sitt - Stå - Rör dig. Oavsett om du strävar efter en hälsosammare livsstil eller vill undvika värk och smärta när du arbetar, kommer våra utrymmesbesparande sitt- och ståbord att lyfta din arbetsplats till nya höjder. Den kompakta designen med en bordsskiva på 80 x 60 cm är perfekt för flexibel användning och som ett tillfälligt skrivbord där utrymmet är begränsat. Perfekt som ett litet skrivbord för hemmakontoret eller för hot desking-områden och ger plats för en bildskärm, laptop, tangentbord och andra tillbehör, t.ex. handledsstöd och musmatta. Kombinera med de smarta Förvaringstavlorna från Leitz Ergo-sortimentet (finns att köpa separat) för att skapa vertikal förvaring och hålla ordning på skrivbordet. Detta skrivbord har en smidig elektrisk höjdjusteringsfunktion med en smart påminnelse om att stå upp och 4 minnesfunktioner som gör att du snabbt kan hitta den perfekta ergonomiska positionen. IGR och TÜV certifierad. Växla enkelt mellan sittande och stående för att främja muskelrörelser, villket kan ha en positiv inverkan på välbefinnandet. Lättanvänd kontrollpanel med barnlås, överhettningsskydd, USB-C & USB-A-portar, en skärm för att visa höjd, antikrockfunktion och en kabelhållare. Håll dig aktiv och FEEL GOOD med Leitz.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Mörkgrå |
| Justerbar höjd | Ja |
| Höjdjusteringsintervall | 65 - 130 mm |
| Maxvikt | 80 kg |
| Styrhjul | Nej |
| Fötter i gummi | Ja |
| Ergonomisk design | Ja |
| Bordsskiva form | Rektangulär form |
| Antal USB-portar | 2 |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 730 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Låddjup | 920 mm |
| Djup | 800 mm |
| Höjd | 650 mm |
| Förpackningens höjd | 200 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 29,5 kg |
| Bordsskivans tjocklek | 2,5 cm |
| Vikt | 23,2 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 730 mm |
| Låddjup | 920 mm |
| Förpackningens höjd | 200 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 29,5 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | TÜV mark |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 94031098 |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | TÜV mark |