Leitz Ergo Förvaringstavla för Skrivbord med Laptopställ, 80x25 cm
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 65490000
- EAN: 4002432138456
Ergo Förvaringstavla för Skrivbord med Laptopställ, 80x25 cm
Offer details
Description
Håll ditt skrivbord snyggt och få ut det mesta av det tillgängliga utrymmet med Leitz Ergo Förvaringstavla för Skrivbord med Laptopställ. Lätt att montera på ett skrivbord eller bord och höjer din laptopskärm till en bra höjd för att förhindra nack- och ryggsmärtor. Passar laptops upp till 15", med ett maxdjup på 245 mm. Förvaringstavlan är även utrustad med förvaring för allt från headset och anteckningsblock till din smartphone och pennor. Förvaringstillbehören är gjorda av 85 % återvunnen plast (1 x laptophållare, 1 x smartphonehållare, 1 x pennhållare och 1 x hängkrok för ett headset). Utöver detta finns två hängkrokar på baksidan, för förvaring av en väska eller jacka. Lättinstallerad och kompatibel med de flesta skrivbord med en bordstjocklek på max 35 mm (passar våra höj- & sänkbara skrivbord 65340001 eller 65360001). Förvaringstavlan är gjord av slitstark 8 mm MDF för att säkerställa styrka och stabilitet. Mjuka gummikuddar skyddar skrivbordsytan från repor. Konstruerad i Tyskland. Håll dig aktiv och FEEL GOOD med Leitz.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Material | MDF, Återvunnen plast, Gummi |
| Höjdjustering | Ja |
| Lätt att montera | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Typ av fäste för enheten | Klämfäste |
| Maximal skärmstorlek | 38,1 cm (15") |
| Tvingfäste, bordsskivans tjocklek (max) | 3,5 cm |
| Vikt & dimension | |
| Produktstorlek (BxDxH) | 800 x 103 x 270 mm |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Vikt | 2,97 kg |
| Förpackningens bredd | 254 mm |
| Låddjup | 814 mm |
| Förpackningens höjd | 85 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,38 kg |
| Djup | 103 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Djup | 103 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 254 mm |
| Låddjup | 814 mm |
| Förpackningens höjd | 85 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,38 kg |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 44219910 |