Leitz 62270095 bagage Vagn Svart 35 l Polyester
- Brand: Kensington
- Category:
- SKU: 62270095
- EAN: 4002432110100
Leitz 62270095, Vagn, Svart, 4 hjul, Spinner-hjul, 1 styck, 10 fickor
Offer details
Related Products
Description
Leitz 62270095. Typ av bagage: Vagn, Produktens huvudfärg: Svart, Antal hjul: 4 hjul. Volym: 35 l, Bagageväskans bredd: 38 cm, Bagageväskans djup: 22,5 cm. Material: Polyester
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Hjul | Ja |
| Infällbart handtag | Ja |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Fack för bärbar dator | Ja |
| Material | Polyester |
| Bärhandtag | Ja |
| Adresslapp | Ja |
| Antal fickor | 10 fickor |
| Antal bagageväskor | 1 styck |
| Typ av bagage | Vagn |
| Produktens huvudfärg | Svart |
| Typ av hjul | Spinner-hjul |
| Vikt & dimension | |
| Volym | 35 l |
| Bagageväskans bredd | 38 cm |
| Bagageväskans djup | 22,5 cm |
| Bagageväskans höjd | 55 cm |
| Bagageväskans vikt | 3,4 kg |
| Material | |
| Material | Polyester |